Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka sjellë sot imazhe tejet provokuese.

Ajo i ka shpërndarë fotot në rrjetin social Instagram, duke “ngritur” temperaturat.

Advertisements

Bukuroshja bionde u shfaq me të brendshme të kuqe, ndërsa pretendoi se po i përgatiste të dashurit mëngjesit.

Ndonëse rrallë herë ndodhë, por vëmendjen Bebe ia ka tërhequr edhe reperit shqiptar, Noizy.

Ky i fundit ka spikatur me një koment, që bëri një pjesë të madhe të fansave të mahniten nga mesazhi.

Advertisements

“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, ka shkruar reperi në koment.

Ndërkohë theksojmë se kjo nuk është hera e parë që Noizy shfaq ‘pëlqim’ ndaj artistes me prejardhje shqiptare.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP