Barcelona pësoi një humbje turpshme 4-1 në “Camp Nou” përballë PSG-së.

Dueli nisi më mirë për vendasit, që shënuan të parët me Messin nga pika e bardhë e penalltisë. Në momentin që miqtë nga Franca barazuan rezultatin dhe dominuan lojën, Pique dhe Griezmann u konfliktuan njëri me tjetrin duke shkëmbyen mes tyre fjalë të pahijshme.

Advertisements

Në transmetim direkt u dëgjuan edhe sharjet dhe fjalori jo i hijshëm mes tyre.

Debati Pique – Griezmann:

Pique: Ta kontrollojmë topin sa më shumë, dreqi e mori! Dreq! Të vazhdojmë!

Advertisements

Griezmann: Qetësohu, Geri! Boll, bërtite!

Pique: E marrtë dreqi, Grizi!

Griezmann: Ik p****u!

Pique: Jo, ik p****u ti! Po vuajmë kështu që prej 5 minutash!

Griezmann: Mos bërtit!

Pique: Trap! Po vrapojmë si të çmendur!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP