Një 31 vjeçar ka humbur jetën këtë të merkure si pasojë e infektimit me Covid-19.

Burimet bëjnë me dije se 31 vjeçari nga Elbasani prej rreth dy javësh për shkak të gjendjes së rënduar shëndetësore ishte i shtruar në spitalin Covid 2 në Tiranë.

Advertisements

Aktualisht thuhet se i riu nuk kishte asnjë sëmundje bashkëshoqëruese, por ende nuk është e konfirmuar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements