FRANCE

Gr abitet shtëpia e futbollistit, Mauro Icardi dhe bashkëshortes së tij, Wanda Nara. Hajdutët hynë në shtëpinë e sul muesit në Paris ndërkohë që i ishte duke luajtur në transfertë me Psg.

Advertisements

Policia ka bërë me dije se bizhuteri, orë, aksesorë të tjerë dhe sende luksoze që kapin shifrën e 400 mijë euro janë vjedhur nga hajdutët.

Grabitja ndodhi në orët e para të së dielës. Sipas të dhënave të para të policisë, grabitësit hynë më vilën luksoze të futbollistit duke përfituar nga mungesa e njerëzve.

Kjo nuk është hera e parë që grabitet shtëpia e futbollistëve të Psg. Javën e kaluar sipas mediave franceze u grabit shtëpia e portierit, Rico. Grabitësit hynë në shtëpi dhe morën 25 mijë euro dhe disa sende më vlerë si ora dhe bizhuteri.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP