Kreu i qeverisë Edi Rama është shprehur se e mendon veten një gomar të mirë, sa kohë që ka arritur të mbajë ngarkesa shumë të rënda në kurrizin e tij. Deklaratat e Ramës u bënë jashtë ambienteve të Air Albania, ku ai kishte shkuar për të vëzhguar vijimin e procesit të vaksinimit.

“Gomari jam unë, se mbaj ngarkesën, të sharat, po jam gomar i mirë se ngarkesën e çoj në destinacion”, u shpreh Rama. Vijoj…

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP