Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të përfolur për publikun e gjerë shqiptar.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe publikon imazhe apo video të ndryshme gjatë ditës.

Advertisements

Së fundmi ajo solli për ndjekësit e saj një imazh nga vaska ku shihej gjysme e veshur me të bardha.

Ajo dukej mjaft joshëse teksa pozonte me një telefon në dorë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP