Fifi me belin e hollë, nuk do ta njihni në fotot e fundit

Fifi ka pësuar ndryshim drastik me rënien në peshë e tashmë radhitet ndër femrat më seksi të estradës, raporton Gazeta Express.

Advertisements

Këngëtarja së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet në super formë dhe për këtë gjë është komentuar shumë në rrjete sociale.

Nuk është hera e parë që Fifi ka publikuar foto të tilla në rrjete sociale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP