Me një foto të publikuar pak minuta më parë, Klea Huta ka treguar se ka humbur një nga njerëzit më të dashur të familjes, gjyshin s saj.

“Ma këpute shpirtin o gjysh, m’i thave sytë o shpirt. Qofsh i xhenetit”, ka shkruar moderatorja krah fotos në llogarinë në ‘Instagram’ duke mos e fshehur trishtimin e një momenti të tillë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements