Dj Geek dhe Dafina Zeqiri prej kohësh po jetojnë një histori të bukur dashurie. Çifti pas disa ulje-ngritjeve, duket se e ka gjetur më në fund rrugën drejt martesës. Dyshja kanë hedhur një hap mjaft të rëndësishëm.

Dafina dhe Dj Geek janë fejuar dhe ishte vetë Dafina ajo që ndau këtë lajm të ëmbël me ndjekësit, me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram. Dafina ka postuar një foto ku tregon unazën e bukur me diamant, krahas së cilës ka shkruar “Pranoj”. Ajo e ka shoqëruar foton me këngën “Let’s get married”.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements