Këngëtarja Enca Haxhia duket se do të sjell diçka të re për fansat e saj

Por, para kësaj ajo ka vendosur që të tregoj pak më shumë se duhet asetet e saj.

Advertisements

Kështu, këngëtarja, e njohur për format e saj të kolmet ka shfaqur në disa fotografi disa foto bom bastike të saj.

Enca duket se do të dal me një këngë të re, kurse para disa dite është thënë se ajo do të sjell një këngë të re me këngëtaren e njohur me famë ndërkombëtare, shqiptaren Bebe Rexha.Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP