Moderatorja Fjoralba Ponari ka treguar pak ditë më parë se është riinfektuar me koronavirus.

Lajmin e bëri me dije vetë moderatoja me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku dhe tregoi se këtë herë kishte simptoma më të rënda se herën e kaluar.

Advertisements

Së fundmi gjatë një bashkëbisedimi me njekësit e saj ajo ka treguar se ka humbur shijen dhe nuhatjen dhe se ka humbur shumë peshë.

“A e ke humbur shijen dhe nuhatjen? Si ndihesh?” i shkruan një ndjekëse.

“Po, dhe jam dobësuar se nuk shijoj dot asgjë”, shkruan moderatorja.

Advertisements

Në një postim tjetër ajo tregon se katër ditët e para ka pasur shumë dhimbje, ndërsa tani ka filluar të ndihet më mirë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP