Home Sociale Fationi tha se do ta pështynte në fytyrë, vjen reagimi i Melisës

Fationi tha se do ta pështynte në fytyrë, vjen reagimi i Melisës

0
Fationi tha se do ta pështynte në fytyrë, vjen reagimi i Melisës

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari i ftuar së fundmi në një intervistë për “Glamour Zone”, bëri një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

Advertisements

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është…”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Advertisements

Pas kësaj deklarata Melisa ka reaguar me një video në Instastory ku shfaqet momenti kur ajo debatoi me Fationin kur ishin pjesë e “Përputhen” dhe me gjeste i tregoi se nuk merret më me të. Mesa duket e njëjta përgjigje vlen edhe sot për Fationin.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP