Home Sociale Fationi i kthehet keq Sindit: Më vjen për të vjellë, do e thyej televizorin!

Fationi i kthehet keq Sindit: Më vjen për të vjellë, do e thyej televizorin!

0
Fationi i kthehet keq Sindit: Më vjen për të vjellë, do e thyej televizorin!

Pas debatit mes Julit dhe Sindit mbrëmjen e djeshme në lidhje me batutën e “vajit” të borshit, ka reaguar edhe Fation Kuqari. Përmes një story në Instagram ai ka shpërthyer ndaj Sindit.

Fationi ka vendosur në fytyrën e Sindit emojin e një personi që vjell teksa e ka quajtur konkurrenten edhe njeri atipatik. Ndër të tjera, i riu që trazoi ujërat në emision ka shtuar se nëse do e thyejë tëlevizorin do jetë vetëm për shkak të Sindit. Ky reagim kaq i ashpër ka ardhur, pas replikave që Sindi ka bërë dje me Julin dhe Arian Konomin.

Advertisements

Fationi shkruan:

Advertisements

Booo nëse do e thyej TV, i vetmi person do të jetë për këtë… Shkatërrim nervash. Ndjesë të gjithëve se s’doja të reagoja fare, po shumë antipatike.

Lajm i mirë nga meteorologët, ja si pritet të jenë temperaturat në orët në vijim

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP