BARCELONË– Sul muesi i Kombëtares Shqiptare, Rey Manaj ka rënë pre e gra bitjes.

Sul muesi shqiptar, i cili dje shënoi jo një, por dy gola, duke i dhënë një pikë Barcelonës B ndaj Prat në transferim (2-2), në Divizionin e dytë në Spanjë nuk ka mundur të festojë pasi ka mësuar më pas lajmin e keq se në shtëpinë e tij kanë hyrë disa haj dutë.

Advertisements

Në mediat spanjolle ende nuk raportohet diçka e tillë, por është menaxher në VIP-ave, Xhani Demika, ai që ka zbuluar atë që ka ndodhur.

Ai ka postuar edhe dy foto nga shtëpi e shkatërruar e Manajt si dhe momentin kur policia po kontrollon shtëpinë. Hajd utëti i kanë vje dhur 3 ora të shtrenjta dhe 70 mijë euro cash.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP