Një djalë vendosi të surprizonte ditën e sotme nënën e tij të shtruar në Spitalin Infektiv.

E ëma e tij sot festonte 62-vjetorin por shtrimi në spital nuk e ka penguar djalin ta surprizojë me një buqetë të bukur me lule, e cila mund të gëzojë sadopak atë. 62-vjeçarja është shtruar ditën e djeshme në spital për të mundur betejën me COVID-19.

Advertisements

Djali shprehet për Ora News: “Ajo sot ka ditëlindjen. I kam sjellë këtë buqetën tani për tani, të shohim Zoti të bëjë mire”, ndërsa në një kartolinë që shoqëronte lulet shkruhej: “ Shërim sa më të shpejtë! Jemi këtu me ty, nëna edhe 100!”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP