Në ditën e Pavarësisë së Kosovës këngëtarja shqipëtare, Rita Ora ka dhënë urimin e saj të përzemërt.

Ajo shfaqet e veshur me kostumin tradicional, teksa uron të gjithë shqipëtarët për 13-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”.

Advertisements

Postimi i plotë

Gëzuar Ditën e Pavarësisë Kosova!!! Urime 13 vjet pavarësi Kosova jonë! Duke festuar me veshjen time tradicionale nga BIG!! E keni buzëqeshur edhe këtë vajzë të vogël sot, 5 këngët më të mira në të gjithë Sportify Sot me BIG! Uau faleminderit shumë të gjithëve.

Rita Ora është një nga këngëtaret shqiptare më rebele, pasi kujtojmë që pak kohë më parë ajo publikoi disa foto e veshur me çizme që mbanin flamurin shqiptar, por ishte thuajse gjysëm nudo. Ajo ka shkelur gjithashtu karantinën disa herë në Britani, por është gjobitur edhe pse ka kërkuar falje publike.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP