Kryetari i Partisë Demokratike të Sarandës, Hariz Mema është ndarë nga jeta si pasojë e një ataku kardiak.

Mema u gjet pa ndjenja ditën e sotme në fshatin Gjashtë të Sarandës, dhe u transportua në spitalin e qytetit në gjendje kome. Fatkeqësisht Mema ka ndërruar jetë në spital.

Advertisements

Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP