Këngëtari i njohur Valton Berisha ka ndërruar jetë ditën e sotme. Ende nuk dihet shkaku i ndarjes nga jeta të muzikantit.

Lajmin e bën me dije një ndër miqtë e tij më të afërt, kompozitori Florent Boshnjaku.

Advertisements

Përmes një postimi në Facebook, Boshnjaku shprehet se shpirti i tij i mirë do të jetë gjithmonë prezent në shoqëri.

“Eh more Valton …shpirti yt i mirë ka me qenë gjithmonë prezent mes neve. Pusho i qetë”, ka shkruar Boshnjaku krahas fotos së Berishës.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP