Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesnatën e sotme në Gjirokastër.

Burimet thonë se një automjet i OSHEE është rrëzuar në lum, pranë fshatit Lazarat.

Advertisements

Nga të dhënat e para dyshohet se brenda automjetit janë dy elektricistë. Forca të shumta policore, autoambulanca dhe shërbimi zjarrfikës kanë shkuar në vendngjarje.

Bëhet me dije se mjeti i OSHEE ku udhëtonin Ismet Isaraj e Selfo Kallfa ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë duke humbur jetën kështu tra.gjikisht dy elekriçistët

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP