Një aksi dent i rëndë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të marte në ak sin rrugor Laç-Patok.

Si pasojë e ak sidentit ka ndërruar jetë 22-vjeçari Redon Zefi.

Advertisements

Sipas njoftimit të policisë, duke drejtuar mjetin tip “Opel” ai ka dalë nga rruga ku për pasojë nuk i mbijetoi dot plagëve të marra.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes./shqiptarja

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP