Është publikuar skan dali i radhës i emisionit “Përputhen”.

Konkurrenti i emisionit, Atdhe Xheravina ka festuar ditën e të dashuruarve krah një vajze, shkruan lajmi.net.

Advertisements

Një fotografi po qarkullon në rrjete sociale, teksa ai shihet pranë një biondine.

Atdheu nuk ka shkruar ndonjë mbishkrim në fotografi për të zbuluar raportin mes vajzës dhe tij vetëm se i ka bërë tag.

Ndryshe, ky është ska ndali i radhës i publikuar dhe sipas rregullave të emisionit nuk iu lejohet takimi me vajza jashtë programit djemve apo e kundërta me vajzat, si do reagoi produksioni lidhur me këtë mbetet të shihet në emisionet në vijim./Lajmi.net/

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP