Dua Lipa kujton momentin e Pavaresisë së Kosovës

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka uruar 13-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës nëpërmjet një postimi në rrjete sociale.

Advertisements

Dua ka kujtuar se gjatë shpalljes së pavarësisë ka qenë në Kosovë dhe e ka shikuar nëpërmjet televizionit.

“URIME DITA E PAVARSIS KOSOVA!!! 13 VITE !! Unë kurrë nuk do të harrojë të se çfarë kam parë në TV gjatë kohës që isha duke jetuar në Prishtinë. E paharrueshme, krenare të shoh sa larg kemi arritur dhe sa larg do të shkojmë!”, ka shkruar Dua.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP