Fero dhe Arbenita ditën e djeshme kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre dhe lidhjen e gjatë që kishin.

Këtë lajm ata e ndanë edhe me ndjekësit në rrjete sociale. Pas lajmit të martesës, nga çifti sot na vjen një lajm tjetër. Arbenita është shtatzënë e kjo tashmë është e konfirmuar.

Advertisements

Mediat kanë siguruar një foto nga ceremonia e martesës ku Arbenita shfaqet me barkun e rrumbullakosur, e veshur me fustan të kuq, teksa pozon krah Feros dhe prindërve.

Modelja dhe reperi nuk kanë folur ende mbi pritjen e ëmbël, por siç duket lajmin e kanë mbajtur të fshehtë për një kohë të gjatë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP