E moshuara që humbi jetën teksa transportohej për në spitalin Rajonal Dibër një ditë më parë, mësohet se është nëna e ish-deputetit të PD Sali Shehu, i cili iu bashkua Partisë Fryma e Re Demokratike e krijuar nga ish-presidenti Bamir Topi.

Burime bëjnë me dije se e moshuara F.Shehu kishte pësuar paralizë dhe u nis të transportohej për në spital. Rruga e bllokuar nga bora në fshatin Limjan, vonoi transportimin në kohë të të moshuarës, me gjithë ndihmën e dhënë nga të rinj të Limjanit, humbi jetën pasditen e së dielës.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP