Del një fotografi e rrallë e Sindit, në këtë gjen dje nuk e keni parë asnjëherë

Është publikuar një fotografi e rrallë e konkurrentes së emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Advertisements

Bëhet fjalë për konkurrenten Sindi e cila mjaft shumë komentohet edhe në rrjetet sociale, përcjell Gazeta Express.

Pikërisht një ueb faqe e fansave të këtij emisioni ka publikuar këtë fotografi të Sindit e ku duke ndryshe se sa është tani.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP