Dy infermierë italianë u dashuruan gjatë pandemisë në repartin e koronavirusit në Bari.

Michele dhe Antonella i dhuruan dashuri të gjithë botës kur shpërndanë foton e tyre të parë duke u puthur me kostumin special kundër Covid-19.

Advertisements

Ditën e Shën Valentinit, spitali shpërndau foton e tyre për të përcjellë një mesazh shprese tek të gjithë njerëzit.

“Dashuria lindi në pavion”,- shkruhet krahas fotos së çifti.

“Poliklinika më dha atë që të gjithë ëndërrojnë dhe veçanërisht në një periudhë kaq të vështirë për të gjithë”, tha Michele Bonasia.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP