Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” pati një debat shumë të fortë mes Sindit, Mevlanit dhe djalit të ri, Julianit. Ky i fundit i tha Sindit se shumë persona e kishin sugjeruar që të dilte në takim me të, sepse është si vaj Borshi, ekstra i virgjër. Mirëpo Sindi nuk e priti fare mirë këtë koment të Julianit dhe iu kthye shumë ashpër.

Këto komente janë shumë seksiste dhe unë të sugjeroj që me këto komente ta mbyllësh gojën dhe të mos i bësh më kurrë para një femre. Kush je ti të bësh këtë koment për mua. Të arrish në këto komente për mua, mbylle gojën dhe të kërkosh falje tani”, u shpreh Sindi e nervozuar.

Advertisements

Komentin e Julainit nuk e mbështeti as opinionisti Arjan Konomi, i cili tha se disa shaka duhen bërë në momentin e duhur dhe me njeriun e duhur. Por në rrjete sociale, opinionisti ka bërë të kundërtën dhe e ka ironizuar hapur Sindi.

Ai ka publikuar në Instagram një video ku shihet në një fabrikë vaji ulliri dhe përkrah saj ka shkruar:

“Edhe unë bëj vaj shumë shumë të mirë. Prit se nuk më kujtohet si i thonë vajit në këtë rast?!”, duke thumbuar Sindin për reagimin e saj

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP