Dy persona janë dërguar me urgjencë në spitalin e Durrësit, pasi u ka shpërthyer në banesë bom bula e gazit.

Burimet zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në zonën Arapaj, në Durrës, këtë të premte.

Advertisements

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 19.02.2021, në orën 08:35, në urgjencën e spitalit rajonal Durrës janë paraqitur për të marrë mjekim shtetasit S. S. dhe R. S, banues në Arapaj, Durrës, të cilët kanë mbetur të lën duar si pasojë e shpërthimit të bom bulës së gazit në banesë.

Advertisements

Shtetasit S. S. dhe R. S. ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP