foto ilustruese

Një makinë është përfshirë nga flak ët mbrëmjen e djeshme në Krujë.

Advertisements

Bëhet me dije se makina që është dj egur tip “BMW” është në pronësi të Igli Kanit, sekretar i gjyqtares Enkelejda Hoxha.

Mësohet se makina ka qenë e parkuar kur ka marrë fl akë dhe është konstatuar nga nëna e tij. Burime për media bëjnë me dije se makina është lyer me lën dë dje gëse dhe më pas i është vënë fla ka.

Vetë Kani është shprehur se konflikte me askënd dhe nuk e di sesi ka ndodhur ngjarja.

Advertisements

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanve të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP