VALBONË– Vendi ynë është përfshirë nga mot i keq prej disa ditësh, duke sjellë reshje të shumta dëbore në veri të vendit. Valbona është e mbuluar nga dëbora duke u bërë kështu edhe një atraksion turistik pavarësisht temperaturave të ulëta dhe situates së rënduar të pandemisë që kufizon lëvizjet.

Advertisements

Siç shihet në video pamjet nga Valbona janë magjike. ‘Turistët’ shqiptarë kanë shkuar dhe po shijojnë flokët e bardha të dëborës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements