Një trajner boksi ka përfunduar në kujdes infektiv në spital pasi doli pozitiv me koronavirus të premten dhe gjendja e tij u përkeqësua menjëherë.

Michael Allen nga Britania e Madhe ka treguar se gjendja e tij shëndetësore është keq. Ai ka filmuar një video, ku i jep mesazh fansave që të kujdesen dhe të mos përfundojnë si ai.

Advertisements

“Ky është një status shumë i përulur se si u solla me bllokimin e marsit 2020. Unë nuk u mbylla, sepse nuk shihja dëmin që po bënte Covid-19 me sytë e mi.

Mendova se isha i pathyeshëm dhe i pamposhtur derisa të më prekte mua. Nuk mund të flisja. Nuk mund të flisja sepse mushkëritë e mia ishin aq të ulta sa nga kollitja nxjerr helm të bardhë dhe të verdhë. Po vdes”, dëgjohet të thotë Allen në video.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP