Sapo e shikon e nis ta filmojë, shqiptari e quan Ramën ‘mashtrues’, teksa shton dhe fjalët ‘albanina mafia’ (mafia shqiptare).
SHBA– Një shqiptar ka parë kryeministrin Edi Rama, gjatë vizitës së këtij të fundit në Shtet e Bashkuara të Amerikës dhe e ka filmuar atë, siç shihet edhe dëgjohet në videon e shpërndarë në rrjetin social ‘Tik-Tok’, shqiptari nuk i ka kursyer ofendimet dhe epitetet ndaj kreut të qeverisë.

Sapo e shikon e nis ta filmojë, shqiptari e quan Ramën ‘mashtrues’, teksa shton dhe fjalët ‘albanina mafia’ (mafia shqiptare).

Advertisements

Vetë kryeministri Rama, nuk e prish qetësinë me të cilën po ecte, mbërthen xhaketën, qesh dhe vijon rrugën për ku ishte nisur. Ai futet në një ambient, ndërsa pas lë shqiptarin me kamerë në dorë.

Ky i fundit nuk e zbuluar fytyrën e tij, ndërsa videoja është parë më shumë së 18 mijë herë (18.3 K) në ‘Tik-Tok’.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP