Tirana po përgatitet për afrime të rëndësishme në merkato, por së fundmi “Panorama Sport” mëson se bardhebluve i është bllokuar merkato nga FIFA.
Kampionët e Shqipërisë nuk mund të regjistrojnë. Vendimi ka ardhur për shkak të një detyrimi të papaguar ndaj futbollistit afrikan Moktar Cise. Klubi ka humbur gjyqin prej 200 mijë eurosh me futbollistin.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP