Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe videot ku shihet duke u ushtruar i ndan edhe në Instagram.

Ajo njihet për replikat me ndjekësit të cilët bëjnë komente negative dhe që ende prekin temën e ndarjes dhe lidhjeve të Rudinës.

Advertisements

Por moderatorja ka treguar se i merr me shumë sportivitet edhe komente të tilla. Një prej ndjekësve i shkruan në koment: “Bravo, tregoju miletit setë ndërrosh burrë duhet b….”

Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”.

Kujtojmë se Rudina i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Mark Frrokun në martesë, pikërisht në ditën e parë të vitit 2021. Ajo publikoi fotot nga dita e celebrimit dhe ka shprehur dëshirën për të marrë bekimin edhe në kishë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP