Ish-moderatorja, modelja dhe aktorja filandeze, Ana Falki e cila prej vitesh jeton në Itali, nuk e ka fshehur kurrë faktin që është një tifoze e çme ndur e skuadrës kryeqytetase së Lacios.

Para derbit me Romën, Ana bëri një premtim të madh për tifozët, teksa tha se nëse bardhekaltrit, do fitonin në derbi, ajo do të shfaqej tërësisht e zhve shur dhe vetëm me maskë.

Advertisements

Këtë premtim Falki e ka mbajtur, teksa pas ndeshjes, ku Lacio triumfoi me rezultatin 3-0, postoi në “Instagram” një foto, ku shfaqej e zhv eshur komplet, teksa kishte mbuluar vetëm pjesët in time.

“Mbaroi loja më e rëndësishme e kryeqytetit. Çfarë fitoreje Lacio. Imobile i madh si gjithmonë dhe kurrë nuk na zhgënjen. Luis Alberto një ujk, çfarë mund të them. 3 gola për t’ua mbyllur gojën”, shkruan ajo krahas fotos.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP