Ditën e djeshme në Përputhen ka qenë Andi 2 ai që tërhoqi vëmendjen e publikut me futjen e tij.

Shkak u bë pamja e tij fizike por dhe deklaratat se pëlqente Tean dhe ishte futur për të.

Advertisements

Në inbox ka ardhur një mesazh ku tregon se Tea dhe Andi njihen prej kohesh, madje jo vetëm me Tean por edhe me konkurrentët e tjerë.

Ata kanë qenë së bashku në ditëlindjen e këngëtarit Ardit Cuni, i cili e ka festuar pak kohë më parë.

Madje foto ku Andi dhe Tea ndodhen në të njëjtin ambient është publikuar nga vetë Arditi.

Advertisements

E pra s’mund të themi që kjo ka qenë e papritur për Tean dhe se Andi duket që është futur me ide te qarta!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP