Ndërkohë, burime për Dosja.al bëjnë me dije se në aksi Fushë Arrëz- Mirditë është mbushur plot me gurë, dhe si pasojë qarkullimi i automjeteve është bërë i vështirë.

FUSHË ARRËZ– Si pasojë e reshjeve të dendura të shiut, ka pasur rrëshqitje dherash në rrugën e Gjegjanit.

Advertisements

Ndërkohë, burime për Dosja.al bëjnë me dije se në aksi Fushë Arrëz- Mirditë është mbushur plot me gurë, dhe si pasojë qarkullimi i automjeteve është bërë i vështirë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements