Ditën e djeshme Erisi u përfshi në një sh err me Fationin. Shkak u bë një deklaratë e Erisit ndaj Melisës, së cilës i tha se kishte ofe nduar Ledianën. Mirëpo kjo gjë nuk i ka pëlqyer Fationit, i cili i ka dalë menjëherë në mbrojtje Melisës.

Më pas dy konkurrentët nisën të sh aheshin dhe të de batonin me njëri-tjetrin, madje në një moment Fationi u ngrit nga karrigia dhe tentoi të shkonte drejt Erisit për ta go ditur. Por kjo gjë nuk u lejua nga djemtë e tjerë, të cilët ndërhynë menjëherë për të ulur gj akrat. Pas këtij momenti ata u nxorrën jashtë studios. Në lidhje me këtë ngjarje dhe këtë sjellje ka reaguar dhe vetë Erisi. Në një InstaStory ai kërkon ndjesë dhe shpreson që të mos ndodhet në një situatë të tillë sërish.

Advertisements

Kërkoj ndjesë për situatën e sotme që doli jashtë kon trollit, për një sjellje që nuk duhet shfaqur në programe televizive si një shembull i keq për publikun. Shpresoj të mos ndodhem sërish në një situatë të tillë. Respekt për të gjithë ju që më keni përkrahur.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements