Aktori i njohur i “Portokallisë, Salsano Rrapi ka publikuar një status së rrjetet sociale, ku ironizon njërën nga koleget, e cila ka folur për mediokritet artistik të artistëve të tjerë.

Rrapi shkruan se të vjen të ndryshosh profesion kur lexon statuset e ndonjë aktoreje, që nuk di të lahet e as të vishet.

Advertisements

Sipas tij, të vjen turp që ka të njëjtin status aktor me të.

Akoma nuk dihet se për kë i ka pasur thumbat aktori i njohur Salsano Rrapi.

“Kur lexon statuset e ndonje aktoreje, qe nuk di as te lahet dhe as te vishet, qe flet per mediokritet artistik (te artisteve te tjere), te vjen te ndryshosh profesion, se te vjen turp qe ti ke te njejtin status (aktor) me te…

Advertisements

Uhhhhhh”,- shkruan Salsano Rrapi në rrjetet sociale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP