Gazetari dhe moderatori, Eno Popi, është infektuar me Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur Top Albania Radio, e cila ka treguar se pas përgjigjes së tamponit moderatori është futur në karantinë.

Eno do të vijojë emisonin e tij në radio nga kushtet e shtëpisë, ndërsa gjatë këtyre ditëve do të mbajë dhe një ditar ku do të shkruaj në lidhje me situatën që po kalon.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP