Lëkundje tërmeti të lehta janë regjistruar mëngjesin e sotëm në vendin tonë.

Sipas IGJEUM tërmeti ka qenë me magnitudë 2.0 dhe ka rënë në detin Adriatik, 5 km në veriperëndim të Hamallajt dhe në një thellësi prej 2 km.

Advertisements

Kjo zonë është lëkundur disa herë që prej tërmetit të fortë që goditi vendin tonë më 26 nëntor 2019.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements