Pak ditë më parë u bëmë dëshmitarë të disa pamjeve të tmerrshme ku dy makina u përplasën në mes të Tiranës.

Aksidente ndodhin kudo, por aksidente me 150 km/h në një nga zona më të frekuentuara të Kryeqytetit, ku aty pranë është edhe kryeministria është vështirë që të shikojmë në vende të tjera.

Advertisements

Në momentin e aksidentit mbi vizat e bardha ndodheshin edhe dy persona të tjerë të cilët shpëtuan mrekullisht.

Drejtuesit i automjetit që u bë shkaktar për ngjarjen ishte Stiverjan Dashi dhe bëhet me dije se ka shpëtuar vetëm me masë administrative. Ngjarja u mbajt e fshehtë nga policia e cila merr mundin të raportojë edhe gërvishtje ordinere, ndërsa këtë aksident nuk e raportoj fare.

Makina që shkaktoi aksidentin u raportua se vetëm në muajt e fundit kishte marrë disa gjoba dhe madje 2 prej tyre ishin për komision dhe heqje patente.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP