Ish deputetja e PD-së, Grida Duma me anë të një postimi në rrjetin social Fecebook i është përgjigjur Erion Veliajt dhe thotë se asnjë mjet nuk do i ndalojë ato që të kërkojnë të vërtetën.

Sipas saj askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill ti japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Advertisements

“Buratini i Ramës është i kapur kokë e këmbë!

Asnjë mjet nuk do më ndalojë mua, Partinë Demokratike të luf tojmë për të vërtetën!

Askush nuk do të na ndalojë të themi të vërtetën dhe në 25 prill ti japim shqiptarëve një qeveri që kujdeset për ta.

Advertisements

Bashkëngjitur shikoni gjyqin të fituar me Veliaj për shpifje, kur denoncuam të tjera shkelje dhe ab uzime te tij me taksat e shqiptarëve”, shkruan Grida

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP