Një kamera e fshehtë e realizuar nga Ora News, për këngëtaren e njohur të muzikës popullore popullore qytetare, Romina Aliaj.

Gazetari Ronaldo Sharka që i ka bërë kamerën e fshehtë këngëtares, për ta bërë sa më të besueshme prej disa ditësh i dërgontë asaj shpesh sms në telefon, me pretekstin për të dale për kafe, ndërsa me pas arrin t’i zbulojë shtëpinë e t’i trokasë në dere.

Advertisements

Pasi tenton të futet në shtëpi dhe Romina Aliaj nuk e pranon, ky i fundit i futet në mes te natës në krevatin e gjumit.

Për këtë kamer të fshehtë kanë qenë në pjesë edhe nëna dhe motra, madje motra e Rominës i ka dhënë çelsin gazetarit për të hyrë në shtëpi.

Kur ai futet në dhomën e saj të gjumit ajo ulëret duke thënë “policia, ndihmë, uaa injorant”.

Advertisements

Teksa kur gazetari i thotë që është kamera e fshehtë fillon të qajë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP