Ndër të ftuarit e puntatës së sotme në spektaklin “Shiko Kush LUAN” ishte një nga fotografët më të njohur në vend Endrit Mërtiri.

Gjatë sfidës “Ndaje ose haje” Mërtiri u vendos para një pyetjeje shumë pikante ku duhet të tregonte shifrën më të lartë dhe atë më të ulët që ka marrë nga një set fotografik.

Advertisements

Endriti refuzoi të hajë ushqimin e shpifur dhe kështu ai u përgjigj.

Ai u shpreh se shifra më e ulët ishte 50 mijë lek të vjetra ndërsa pagesa më e lartë që ka marrë është 200.000 mijë dollarë.

Rezart Veleshnja u bë kurioz dhe e pyeti nëse u pagua kaq vetëm për një shkrepje apo disa dhe fotografi i tha se për një set, jo vetëm një foto.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP