Është ndarë nga jeta ditën e sotme profesori i njohur Luigj Vaso.

Vaso ka qenë profesor i kontabilitetit në Fakultetin Ekonomik, ndërsa lajmin e trishtë e ka dhënë profesori i Ekonomikut Fatmir Memaj.

Advertisements

Ai shkruan se profesori ishte model i përkushtimit dhe korrektësisë në punë, i respektuar nga të gjithë.

“Sa e vështirë është të shkruash lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Prof. Luigj Vaso.

Profesori ishte model i përkushtimit dhe korektësise në punë, i respektuar nga të gjithë.

Advertisements

U prehsh në paqe profesori ynë, profesor i vlerave të larta profesionale dhe njerëzore”, shkruan Memaj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP