Andi i “Për’puthen” është kthyer në një ndër njerëzit më të klikuar në vend falë pjesmarrjes në këtë format dhe lidhjes romantike me Tean.

Por prej 1 jave Andi refuzoi të marrë pjesë në emision për shkak të një hatërmbetje me produksionin, ndërkohë edhe nga Tea u konfirmua se njohja e tyre romantike vazhdon e njëjtë.

Advertisements

“Kam vazhduar komunikimin e me Andin, ai ka patur një infeksion të rëndë në bajame, ndërsa sa i përket pjesës që nuk ka dashur të flasë me produksionin, do të doja të lija atë të tregonte hatërmbetjet që ai ka me produksionin, nuk dua të them fjalë në vend të tij. Veprimin e tij e kuptoj, nuk më ka lënduar”, dhe Tea gjatë emisionit.

Por kur do të rikthehet Andi në emision?

Gjatë një “live” me Tean, Andi pranoi se është rikthyer në emision dhe do ta shohim gjatë “PRIME Përputhen” që transmetohet të dielën.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP