Personi që shihni në foto është një 38-vjeçar nga Tirana, i cili që prej ditës së dielë javën e kaluar, 17 janar 2021, ka humbur kontaktet me familjarët.

Motra e tij tepër e shqetësuar bën apel për ndihmë, dhe kërkohet që kushdo që e sheh të kontaktojë në redaksinë tonë dhe të bëjmë të mundur kthimin e tij pranë familjes.

Advertisements

Bëhet me dije se 38-vjeçari Zamir Barci vuan nga probleme të shëndetit mendor. Për rastin në fjalë është kontaktuar edhe policia, por pa rezultat deri më tani.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP