Mbrëmjen e kaluar, u prezantuan këngët pjesëmarrëse në edicionin e 59-të të Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar.

Juria e Fest ‘59 vendosi të çojë në finalen e 23 dhjetorit këngët e interpretuara nga:

Advertisements

Orgesa Zaimi

Festina Mejzini

Devis Xherahu

Advertisements

Inis Neziri

Florent Boshnjaku

Sardi Strugaj

Gjergj Kaçinari

Rosela Gjylbegu

Kastro Zizo

Wendi Mancaku

Evi Reçi

Xhesika Polo

Anxhela Peristeri

Era Rusi

Gigliola Haveriku

Viktor Tahiraj

Kamela Islamaj

Mirud

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP