Kornavirusi vijon përhapjen me shpejtësi në gjithë globin. Së fundmi, ish-ylli botëror i futbollit, braziliani Ronaldinjo, ka ndarë me ndjekësit e tij lajmin e keq.

Nëna e tij është infektuar me COVID-19 dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore. Ronaldinho shkruan se gjendja e saj shëndetësore është e ndërlikuar dhe i falenderon të gjithë për mbështetjen.

Advertisements

Ish-ylli i Milanit shkruan:

Miqtë e mi të dashur, nëna ime është inf ektuar me koronavirus dhe ne po mundohemi që ajo të rikuperohet sa më shpejt. Ajo është në kujdes intensiv për momentin. Faleminderit për lutjet, energjinë pozitive dhe dashurinë që po na dhuroni.”

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP